KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 7931564

nr 793 1564

Sidenmålning

1600/1700-tal, 35x15

Kondition: skador

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 26 november 2012
kl 17:40:02