KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 7931564
nr 793 1564
Sidenmålning
1600/1700-tal, 35x15
Kondition: skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:40:02
200 kr
200 kr
500 kr
350 kr
500 kr
800 kr